Ylli i filmave për të rritur me prejardhje shqiptare “në makinë” me Don Xhonin

By

Para një jave, Don Xhoni lansoi këngën “Un foli i pari”, dhe deri më tani ka pasur një sukses rë jashtëzakonshëm. Në këto pak ditë kënga numëron me shumë se 3 milionë klikime në Youtube.

Që nga debutimi i tij, reperi nga Drenica ka krijuar një bazë të madhe fansash, nga e gjitha bota. Një nga këta është edhe ylli i filmave për të rritur me prejardhje shqiptaro-kubaneze, Alby Rydes, emri i plotë i së cilës është Raunchy Alby Rydes.

Ajo publikoi disa video në makinë, teksa dëgjon këngën më të re të reperit. Po të njëjtat video janë ripostuar edhe në llogarinë zyrtare të Don Xhonit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm