Ja cili çift shpallet fitues i ‘Dance with me 3’

By

Ka përfunduar me fitoren e shefit të gatimit Renato Mekolli dhe Laura Nezhës edicioni i tretë i spektaklit të kërcimit ‘Dance Ëith Me’.

Ndonëse nuk është se pritej nga publiku një rezultat i tillë, cifti ka triumfuar në garë me Greta Kocin dhe Nard Ndokën dhe Arnita dhe Besit me 38 përqind të votave.

Kutjojmë se edicioni i parë u fitua nga Rozana Radi dhe Sabri Fejzullahu kurse i dyti nga Albërie Hadërgjonaj dhe Vesel Kurtishaj.

Organizatorët e spektaklit marrë shkas nga suksesi kanë paralajmëruar edhe edicione të reja të spektaklit të kërcimit. /Prive.al/

Image result for renato laura nezha

Artikuj të ngjashëm