Jo këngëtare si babi, vajza e Ermalit ka zgjedhur diçka tjetër (FOTO)

By

Familja Fejzullahu, ka kohë të gjatë që iu ëshë kushuar muzikës.

Sabriu, Ermali, Armendi që dikur kishte grupin Votra e po ashtu edhe Bulza që kishte kënduar dikur, janë emrat që nxori kjo familje.

Por hapat e tyre nuk do t’i përcjellë Era, vajza e vogël e Ermalit.

Ajo ka për zemër një profesion krejt tjetër, që nuk ka lidhje aspak me muzikën.

Ariana ka publikuar një video nëprofilin e saj në Instagram, ku Era shihet duke bërë lojën e saj prej mjekeje dhe do që ta kontrollojë nënën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm