Me fotot e reja të Arbenitës shtatzënë, Fero konfirmon gjininë e bebes

By

Disa ditë më parë, Prive.al zbuloi ekskluzivisht gjininë e foshnjes që do t’i bëjë prindër për herë të parë Feron dhe Arbenitën.

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Modelja pret vajzë!

Tashmë, një zhvillim të tillë e ka konfirmuar edhe Fero.

Ai ka publikuar disa fotografi të Arbenitës shtatzënë me përshkrimin: “Qikat e mia”.

Arbenita është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe pritet që shumë shpejt të sjell në jetë vajzën. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Artikuj të ngjashëm