Prive Paparazzi: Dy këngëtarët e njohur bashkë në Tiranë

By

Ronela Hajati dhe Bruno janë kapur “mat” së bashku ditën e sotme.

Prive i ka fotografuar në një prej kafiterive të Tiranës.

Në pamje, dy artistët shihen teksa dëgjojnë këngë nga telefoni.

Në një periudhë kur festivali “Kënga Magjike” është në prag, dy miqtë mesa duket dëgjojnë këngët e njëri-tjetrit.

Besa, edhe një duet mes Ronelës dhe Brunos sigurisht që do ishte shumë i mirëseardhur. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm