Diellza Kolgeci shkëlqen në të bardhë në festën e para-lindjes së fëmijës së saj të parë (FOTO)

By

Modelja e njohur shqiptare Diellza Kolgeci së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Sonte po mbahet ‘babyshoëer’ i saj ku ka të ftuar shumë miq dhe familjar.

Gjithçka është e dekoruar deri në detaje mirëpo vëmendjen patjetër që mori Diellza.

Ajo po shkëlqen në një fustan të bardhë me barkun në rritje…

Nëse nuk e dini, Diellza ka kohë që është në lidhje me basketbollistin e njohur Fisnik Rugova.

Më poshtë pak pamje nga festa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm