Venera dhe Lindi me projekte të reja

By

Janë një ndër çiftet më simpatikë në shoubizin shqiptar.

Krahas jetës private, Venera Lumani dhe Lind Islami funksionojnë suksesshëm edhe në karrierë.

Dyshja numërojnë një varg projektesh muzikore së bashku, teksa shumë shpejt do të shtohen edhe projekte të tjera.

Ka qenë Venera ajo që ka paralajmëruar këngë të reja me Lindin përmes një postimi në Instagram me mbishkrimin: ‘ Se shpejti me kenge te reja qe mezi pres t’i ndajme bashke me ju.’ /Prive.al

Artikuj të ngjashëm