Me cilën këngëtare të njohur u takua mbrëmë Afrona?!

By

Bukuroshja Afrona Dika, shkaku i punës tash e një kohë që prej mbarimit të festave është stabilizuar në Zvicër, duke reduktuar pak udhëtimet e shpeshta për në Kosovë.

E ndonëse e lodhur me punë dhe angazhime, Afrona në fundjavë po gjen kohë për pak argëtim, në vendet që frekuentohen nga shqiptarët.

Mbrëmë ajo ishte në një klub ku mes disa emrave të tjerë kishte performuar edhe Xhensila Myrtezaj.

Më këtë të fundit, Dika është parë shumë e afërt në prapaskenat e koncertit.

Dy vajzat kanë pozuar përkrah njëra-tjetrës duke dëshmuar se nën shoqërinë e sapo nisur të përbashkët ndihen shumë mirë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm