Këto janë pamjet e para nga bashkëpunimi i ri i Bardhit me Shkurte Gashin

By

Ditë më parë, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Bardhi ndau një ‘lajm të ëmbël’ për fansat dhe ndjekësit  e tij.

Bardhi dhe Shkurte Gashi po bëhen sërish bashkë për një tjetër projekt muzikor.

“Për Bajram një bakllava e keni prej meje dhe Shkurte Gashi”, ka shkruar Bardhi.

Ndërkaq, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram Bardhi ka ndarë edhe pamjet e para të videoklipit.

Shihni më poshtë postimin e plotë të artistit. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Artikuj të ngjashëm