Këngëtarja e njohur do të bëjë jo një por dy dasma!

By

Nicole Scherzinger ka zbuluar planet e saj të me Thom Evans.

Ish-këngëtarja e Pussycat Doll, 45 vjeç, bëri të ditur lajmin se ish-lojtari i regbisë, 38 vjeçi propozoi gjatë një udhëtimi në Vila Nova de Gaia në Portugali në qershor.

Sweet: The former Pussycat Doll singer, 45, announced the news that the former rugby player, 38, popped the question during a trip to Vila Nova de Gaia in Portugal in June

Në një intervistë të re për Sunday Times Culture, Nicole tha se dasma do të bëhet në Hawaii dhe do të drejtohet nga gjyshi i saj.

Ajo shtoi: “Pritja do të jetë diku në Evropë. Përtej kësaj as që kam menduar për asgjë.’

Nicole tha se jeta bashkëshortore me Thom do të jetë e bazuar në Britani, por shtoi: “Udhëtojmë shumë dhe kjo më pëlqen”.

Wedding plans: In a new interview with the Sunday Times Culture, Nicole said that the wedding will take place in Hawaii and will be conducted by her grandfather

Nicole shpjegoi se të gjithë miqtë dhe familja e saj kanë pyetur ‘cili është plani?’ por ajo është fokusuar në projektin e saj të fundit të punës, i cili luan si Nroma Desmond në një produksion të ri muzikor të Sunset Boulevard.

Ajo tha se u përgjigj: ‘Po, duhet të gjej Norma Desmond. Derisa ta gjej dhe ta hap këtë emision dhe të jem krenare për të, nuk po mendoj për asgjë tjetër.’

Nicole dhe Thom njoftuan fejesën e tyre në fillim të këtij viti pas tre vitesh lidhje.

Ajo falënderoi ndjekësit e saj për mesazhet e tyre uruese pasi ajo dhe Thom shpallën fejesën e tyre muajin e kaluar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm