Më bukur se kaq nuk e keni parë kurrë Mimoza Shkodrën!

By

Këngëtarja Mimoza Shkodra njihet si një prej emrave të skenës që gjithmonë është treguar e kujdesshme në paraqitjet e saj publike.

Me veshjen e duhur e që nuk ekspozon shumë, Mimoza ka ndërtuar imazhin e duhur të një artisteje e cila krahas aftësive në muzikë dhe projekteve nuk është përfolur për të tjera aspekte.

Por duket se edhe kur është fjala tek linjat trupore, këngëtarja është për çdo lëvdatë.

Kjo është vulosur në imazhin e fundit të saj.

Duke shijuar të dielën me diell në Zvicër, një fustan më i ngushtë që vë në pah linjat trupore ka qenë ai i cili ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të shumtë të Mimozës në Instagram.

Komplimentet për dukjen nuk kanë munguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm