Emina Cunmulaj s’i ka më gjërat nën kontroll (FOTO)

By

Deri më tash ajo ishte pronarja e të gjitha gjërave në shtëpinë e saj.

Por këtë pozitë më nuk do ta ketë modelja shqiptare Emina Cunmulaj. Vajza e saj një vje]are Ella Faria, tashmë i ka marrë gjërat nën kontroll.

Ajo është bërë dirigjuesja e telekomandës në shtëpi, një pajisje për të cilën luftohet pothuajse në çdo familje.

Mirëpo Emina ka hequr dorë nga kjo gjë para vajzës së saj të vetme.

Modelja u bë nënë në mars të vitit të kaluar, nga martesa e saj e dytë me miliarderin iranian Sam Nazarian.

Pas lindjes, ajo i ka kthyer format e saja trupore dhe po e vazhdon karrierën në modelizëm në Shtetet e Bashkuara.

17821082_1346288105465142_1165330329_n17857681_1346288012131818_1746276161_n

Para pak ditësh, ajo dhe bashkëshorti i saj, festuan ditëlindjen e parë të vajzës së tyre në një festë tipike milionerësh. /Prive.al

emina

Artikuj të ngjashëm