Blasta rikthehet me projekt të ri si i pavarur

By

Artisti i talentuar Blasta është rikthyer me një projekt të ri.

Muaj pasi u bë baba dhe u largua nga shtëpia diskografike në të cilën bënte pjesë, Blasta ka publikuar këngën ‘Faj’ e cila ka vulën e vetë Blastas në tekst e muzikë.

Videoklipi është vizuelizuar nga Bug Production.

Të plotë ju ftojmë ta ndiqni këngën më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm