Më bëj baba të të ngjaj, Dua dhe Dukagjin Lipa gati të njëjtë në këtë imazh (FOTO)

By

Kokë e këmbë i ka ngjarë babait të saj, solistit të grupit të famshëm “Oda”.

Dua Lipa është kokë e këmbë si babai i saj, Dukagjini i cili dikur ishte solist i rok grupit kosovar “Oda”, talent të cilin e ka trashëguar edhe Dua, tani një artiste me famë ndërkombëtare dhe tejet e vlerësuar.

Dyshja pritet të vijnë në Gusht në Kosovë, për një koncert madhështor në Gërmi, koncert i cili është paralajmëruar muaj më parë e që do mbledh në skenë plot emra të njohur si Albert Stanaj e Action Bronson.

Por imazhi i publikuar nga Dukagjin Lipa, është fotografia e ditës. Baba e bijë kanë pozuar para kamerës, të veshur në të zeza e të buzëqeshur, përderisa të dy duken tejet bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm