Në prag të lindjes, Adelina Tahiri ekspozon barkun e fryrë

By

Po pret një djalë dhe barku I saj I rrumbullakosur është rritur mjaft shumë ngase tani ajo është në prag të lindjes.

Këngëtarja e famshme Adelina Tahiri, nga dita në ditë pritet ta marrë epitetin e mëmësisë, dhe imazhet nga pritja e ëmbël nuk kanë munguar.

Ajo sapo ka publikuar edhe një imazh me barkun tejet të fryrë, dhe po duket rrezatuese.

Tahiri dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni maqedonas, do të bëhen prindër të një djalë shumë shpejt. /Prive.al

View this post on Instagram

@cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm