MC KRESHA ME PHOTOSHOOTING

By

Edhe reperi Mc Kresha ka vazhduar trendin e sesioneve fotografike. Kohëve të fundit kemi parë që shumë artistë kanë pozuar për fotografët e njohur vendor.
Shumica këto fotosesione bëhen për efektin e marketingun dhe posterave për koncerta meqenëse po afron periudha e nxehtë.
Reperi Mc Kresha për këtë photoshooting i ka besuar Avni Selmanit.
Në aspektin professional para disa muajve Kresha ka publikuar ‘Beat Murder’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm