Me çka do të na surprizojë Samanta?!

By

Në gusht Samanta lëshoi në treg produktin e saj i cili ortak kishte reperin Skivi. Madje për shkak të kësaj kënge e cila u solli mbrëmje të shumta dhe afirmitet më të madh këtyre artistëve, u dyshua edhe për një lidhje të mundshme në mes tyre.

Mirëpo kjo  nuk po i bënë edhe aq përshtypje këngëtares pasi ajo vetëm po punon për projektet e tjera.

Samanta për Prive ka treguar se brenda pak ditësh do të fillojë gjirimet për një këngë solo me stafin menaxhues të Max Production.

Edhe ky pritet të jetë një projekt profesional dhe me një stil të ri. Fabula e  këngës është sociale dhe prek temën e dashurisë përkatësisht ndarjes.

Kjo këngë është realizuar nga Alandy me të cilin këngëtarja ka bashkëpunuar edhe në projektin e fundit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm