Kjo foto është dëshmi se vitet nuk i kanë bërë gjë Ledina Çelos

By

Këngëtarja që kishte shumë kohë e shkëputur nga muzika, në fakt u rikthye vitin e kaluar me një këngë të re, me titull “C’est la vie”, e cila u publikua para dy muajsh.

Ndërkohë, Ledina është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, e postimi i fundit na ktheu në vitin 1997.

Ajo publikoi një fotografi të sajën që ishte shkrepur para 24 vitesh, dhe në me plot bindje themi se ato nuk i bënë gjë.  Këngëtarja duket po aq e freskët dhe e bukur tani! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

Artikuj të ngjashëm