Kishte simpati për Baldëin por ja çfarë thotë Shawn Mendes pasi ajo u fejua me Justin Bieber!

By

Këngëtari i famshëm Shawn Mendes, për të cilin raportohej se kishte një simpati të veçantë për modelen Hailey Baldëin, ka treguar se si ka reaguar pasi lajmi për fejesën e saj me Justin Bieber mori dhenë.

19 vjeçari i cili në Met Gala ishte i shoqëruar nga Hailey, ka thënë se i kishte shkruar asaj një mesazh urimi.

‘I shkrova Haileyt të nesërmen dhe i thashë urime. Kjo është e tëra. Mendoj se të gjithë duan të ketë më shumë nga kjo histori, por nuk ka”, ka thënë Shawn në një emision australian.

Shaën dhe Hailey ishin subjekt i thashethemeve se ishin në një lidhje romantike, mirëpo ata i mohuan të gjitha raportimet duke u shfaqur bashkë në Met Gala.

Pavarësisht se dyshja deklaruan se janë vetëm miq, Hailey i fshiu të gjitha fotografitë me Shawn nga instagrami i saj, pasi nisi të dilte me Justin! /Prive.al

Image result for shawn mendes and hailey baldwin

 

 

Artikuj të ngjashëm