Paralajmërohet një super hit: Flori në bashkëpunim me…

By

Janë të dy artistë shumë të suksesshëm në atë që bëjnë.

Ajo sapo ka lansuar këngën e re dhe brenda pak ditësh mori me miliona klikime, duke u shndërruar në njërën prej këngëve më të dëgjuara të momentit.

Por me kaq nuk mbetet.

Image result for dhurata dora

Këngëtarja Dhurata Dora dhe Flori Mumajesi, sic merr vesh Prive, po e mbyllin vitin me një bashkëpunim.

Xhirimet e klipit janë përfunduar dhe e tëra që ka mbetur është data e publikimit të këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm