Lori Hoxha tregon pse nuk iu përgjigj sfidës së 10vjetorit (10yearschallenge)

By

Sfidës 10 vjet para, nuk iu përgjigj Lori Hoxha dhe ajo na dha arsyen pse.

Trashëgimtarja e Top Channel, postoi një foto në Instagram me anë të cilës na tregoi pse nuk u bë pjesë e sfidës më të madhe të VIP-ave që nisi në para disa javësh.

“Nuk arrita kaq larg në jetë që të postoj foto nga vetja në 2009”, thotë imazhi të cilin e publikoi.

Lori është jashtëzakonisht shumë aktive në Instagram mirëpo me sa duket nuk iu duk interesante sfida të cilës shumë artistë të njohur në vend dhe botë iu përgjigjen./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BtOPUWPloCa/

Artikuj të ngjashëm