‘Mbase’ duet më i ri nga Klajdi dhe Bruno

By

Dy djemtë simpatikë të Threedots, Klajdi Haruni e Bruno kanë publikuar këngën më të re.

Dueti i cunave mban titullin ‘Mbase’ dhe ka muzikë e tekst të liderit të grupit, Flori Mumajesi.

Në videoklipin e punuar nga Max Production figurë qendrore është prezantuesja Anjeza Maja.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm