Mbani vesh! Enca sapo na zbuloi tiparet e burrit ideal për të

By

Një nga këngëtaret më të dashura dhe përfolura të industrisë sonë të muzikës është padyshim Enca.

Këngëtarja po vazhdon të sjellë muzikë të re dhe po shijon në maksimum jetën e saj si një vajzë beqare.

E së fundmi teksa hapi opsionin për të pranuar pyetje nga ndjekësit e saj ajo na zbuloi edhe tiparet e një burri që do të ishte ideal për të.

“Cili është tipi yt”, e pyeti njëri nga ndjekësit, pyetje së cilës këngëtarja iu përgjigj duke shkruar, “Duhet të jetë i pashëm, sjellje të shkëlqyera, inteligjent, argëtues dhe besnik”.

Kujtojmë se këngëtarja ishte e ftuar në Prive ku na zbuloi shumë gjëra nga jeta e saj personale dhe profesional teksa u përgjigj në “50 pyetje”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm