Kush është ‘Lulija’ e Klajdit dhe Brunos?

By

Në fillim të këtij muaji, Klajdi dhe Bruno publikuan këngët që u kërkua aq shumë ‘Oj Lulije’.

Pas një videoje të shkurtër të postuar nga të dy artistët, ku shihej Morena Taraku dhe Blerina Kllokoqi Rugova, teksa dëgjonin këngën “Oj Lulije”, adhuruesit e muzikës së tyre kërkuan nga ata publikimin e saj.

Nuk vonuan shumë dhe padyshim Bruno dhe Klajdi e lëshuan atë në YouTube.

Kush është Lulija dhe si u realizua kjo këngë, zbuloni në episodin e sotshëm të Prive më Liberta Spahiun në Klan Kosova nga ora 19:00 në Klan Kosova ose në kanalin zyrtar në Youtube. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm