Si e uruan Noizyn Enca dhe Çiljeta për ditëlindje?!

By

Ai është njëri ndër këngëtarët më të kërkuar të skenës muzikore shqiptare e njëkohësisht edhe mjaftë i përfolur koëve të fundit për problemet me antarët e “Baba Stars”.

Por sot është një ditë e veçantë për këngëtarin pasi që ai sot mbush plot 30 vite.

E sigurisht që këtë ditë më të veçantë për të e bëjnë edhe urimet që ka marrë reperi nga miqtë dhe të afërmit e tij.

Veçojmë urimet që i kanë bërë dy vajzat e shtëpisë muzikore “OTR”, Enca dhe Çiljeta.

“Urime ditëlindjen shpirti im binjak. Të uroj të jesh gjithmonë i lumtur”, ka shkruar Enca në postimin e saj në Instagram teksa Çiljeta i ka dedikuar një urim më të gjatë. /Prive.al/

agnesavuthaj

agnesavuthaj

Artikuj të ngjashëm