Mbajti premtimin, Elgit Doda publikon këngën “Piloti” në bashkëpunim me Romeon

By

Elgit Doda dhe Romeo kanë realizuar një projekt që e kanë titulluar “Piloti i zemrës”.

“I kemi përgatitur Monikës diçka shumë të bukur, por Monika nuk ka lekët”, tha Doda. I kam i kam, sa të dal do i paguaj”, iu përgjigj Monika dhe më pas të gjithë shijuan këngën.

Kënga pati premierën në Prime të spektaklit dhe tani është lansuar dhe platformat e transmetimit.

Dëgjoni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm