Kylie Jenner organizon ‘festën e bebit’ dhe këto janë pamjet

By

Kylie Jenner është në pritje të fëmijës së saj të dytë me Travis Scott. Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” njoftoi shtatzëninë e saj duke shpërndarë një video montazh në Instagram në shtator.

Videoja nisi me një klip të testit pozitiv të shtatzënisë.

Ylli i realitetit televiziv tashmë ndan vajzën e saj trevjeçare Stormi me Scott

Në ditët e fundit të shtatzënisë, ajo organizoi edhe festën e bebit duke ftuar miqtë më të ngushtë dhe familjarët.

Kylie, tani gruaja më e ndjekur në Instagram ndau pamje nga festa me 300 milionë ndjekësit e saj.

Më poshtë mund të shihni postimin e saj të plotë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm