Gold Ag e quan LUAN Halil Kastratin në këtë foto

By

Tashmë të gjithë e dini që Gold Ag dhe bamirësi i madh Halil Kastrati, kanë një shoqëri të mirë mes vete.

Të dy janë parë shpesh bashkë, edhe atëherë kur Halil Kastrati bashkë me shoqatën e tij Jetimat e Ballkanit dhe donatorët, dhuruan shtëpi duke gëzuar kështu shumë familje në nevojë.

Sot, Gold Ag postoi sërish një foto të Kastratit, por kësaj radhe bashkë me një luftëtar.

Të dy i ka quajtur Luana.

“Dy luana t’shqiptarisë, një i luftës një i lirisë. Me lot n’sy e me pushkë n’faqe, njëri për luftë tjetri për paqe”, ishin fjalët e artistit.

Në foto, Halili shihet me uniformë të Ushtrisë së Kosovës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm