Martohet Paris Hilton

By

Paris Hilton dhe Carter Reum janë martuar!

Dyshja thanë “po” në pronën e gjyshit të saj të ndjerë Barron në Bel-Air të enjten.

View this post on Instagram

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Festa do të jetë një ngjarje tre netësh. Trashëgimtarja e hotelit, 40 vjeç, pati disa ndryshime të veshjeve gjatë ditës së saj të veçantë të enjten, siç zbuloi fillimisht se do të bënte në “The Tonight Show”.

“Më pëlqejnë ndryshimet e veshjeve,” tha ajo, duke shtuar se Reum, gjithashtu 40 vjeç, do të bënte një stil pasi “ai nuk është aq i mirëmbajtur sa unë”.

Çifti, i cili për herë të parë konfirmoi lidhjen e tyre në prill të vitit 2020, u fejua në muajin shkurt. Reum i dhuroi asaj një unazë diamanti të prerë në smerald, projektuar nga Jean Dousset.

 

Artikuj të ngjashëm