Bashkimi zbulon shprehinë e tij më të keqe!

By

I ftuar në Prive ishte Bashkimi i “Për’puthen” i cili u përgjigj në pyetjet e intervistës “60 sekonda”.

Gjatë intervistës ai foli për Alvisën, jetën e tij përditshme dhe udhëtimet e shpeshta Shqipëri – Kosovë.

Ndër të tjerash ai zbuloi edhe shprehinë më të keqe që ka.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm