Çka po e bashkon Cozman me Samantën?!

By

Bashkëpunimet mes artistësh duket se janë në trend si asnjëherë më parë.

Burime të afërta me artistët pohuan për Prive se reperi nga Babastars Cozman dhe këngëtarja nga Shqipëria Samanta Karavella po vijnë me një duet.

Prive mëson se ky bashkëpunim i dyshes vjen pasi ka dështuar ai në mes të Cozman dhe Luana Vjollca.

Gjithsesi presim që ky projekt muzikorë do ti përshtatet edhe stinës në të cilën jemi.

Artikuj të ngjashëm