Martohet kushërira e Selena Gomez, këngëtarja i bëri dhuratën më të bukur

By

Selena Gomez si duke e ka marrë seriozisht detyrën e saj si shoqëruese e nderit. Gomez i dha kushërirës dhe mikes të saj më të mirë Priscilla DeLeon, pushimin madhështor ne plazhet e Meksikës.

Vajzat dhe shoqet e tyre kaluan katër ditë në Four SeasonsPunta Mita.

DeLeon ndau me ndjekësit e saj në Instagram një foto të saj me Selenën, duke i dhënë të gjitha meritat asaj, që e bëri të mundur pushimin e ëndrrave të saj.

“Nuk do të doja askënd tjetër, afër meje në altar,” shkroi ai në foton që postoi. “Shoqëruesja ime e nderit më befasoi këtë fundjavë dhe organizoi festën e beqarisë që e ëndërroja. Jam përgjithmonë mirënjohëse.”

 

Artikuj të ngjashëm