Fejohet vajza e aktorit të njohur

By

Sot, ylli i “Guardians of the Galaxy” njoftoi të gjithë se u fejua me të dashurën e tij Katherine Schwarzenegger.

“E ëmbla Katherine, jam shumë i lumtur që the PO! Jam i pushtuar që të martohem me ty. Krenar që të jetoj me ty, Këtu po shkojmë”, shkroi Pratt në Instagram, njofton Klan Kosova.

Çifti është takuar vitin i kaluar, por lidhjen e tyre e bënë publike për ditëlindjen e saj në dhjetor të 2018-ës,

Kjo do të jetë martesa e dytë e Pratt pas ndarjes së tij nga Anna Faris në gusht 2017. Ata përfunduan divorcin e tyre vjeshtën e kaluar dhe kanë një djalë 6-vjeçar.

Artikuj të ngjashëm