Martohet djali i Gilit, Roberti (FOTO)

By

Djali i Gilit, Robert Berani është martuar me të fejuarën, Herolinën.

Lajmin e zbuloi vetë artistja duke postuar një fotografi të çiftit që kurorëzoi dashurinë në një datë të veçantë si

kjo sot.

Gili uroi çiftin dhe njësoj po bëjmë ne, urime!

 

Artikuj të ngjashëm