Arbana Osmani zbulon se kur do të vijë “Big Brother VIP 2”

By

Ediconi i parë i “Big Brother VIP” ka përfundur dhe Ilir Shaqiri ishte i fundit që doli nga shtëpia si fitues.

Ndërkaq së fundmi është organizuar një festë e madhe në nder të një spektakli që mbajti të gjithë shqëiptarët të ngujuar para ekraneve për muaj të tërë.

Për “Ftesë në 5”, moderatorja e emisionit, Arbana Osmani, zbuloi se BBV “do të vijë në fund fare fare të dhjetorit” /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ftesë në 5 (@tch_ftesene5)

Artikuj të ngjashëm