Kjo është kënga e re e Linda Halimit (VIDEO)

By

Linda Halimi ka publikuar këngën e saj të që titullohet “Better You”.

Kënga nuk ka videoklip dhe për këtë shkak ajo kërkoi nga fansat e saj që t’i dërgojnë video në mënyrë që ajo t’i postojë.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm