Martohet Albani, vëllau i Dr. Florit

By

Vëllau i Dr. Florit, Albani, i ka dhënë sonte fund beqarisë. Në një ceremoni private të zhvilluar në Tiranë, në praninë e miqve dhe familjarëve, anëtari i Produkt 28 kurorëzoi dashurinë me Eneidën.

Të pranishëm ishin edhe Fabiani dhe Turi, pjesëtarët e tjerë të grupit teksa nuk mungoi as Landi nga West Side Family.

Ky i fundit, madje postoi foto me vajzën dhe bashkëshorten e Dr. Florit duke e kujtuar atë edhe në këtë ditë.

Në fotot e siguruara nga Bordo.al shihet ceremonia është bërë në përputhje edhe me ritualet fetare. /Prive.al/

landi

Artikuj të ngjashëm