Probleme në OTR? Noizy prish raportet edhe me…

By

Me sa duket ka probleme të reja në grupin OTR.

Noizy ka lënë të kuptohet se marrëdhënia e tij me Oriolën nuk është siç ka qenë.

Ai nuk e ndjek më modelen dhe të njëjtën e ka bërë edhe ajo.

Mirëpo, Oriola ka akoma foto me reperin në Instagram, dhe kjo gjë ka bërë njerëzit të dyshojnë nëse dyshja po e bën për pak zhurmë.

Sido që të jetë, Oriola pritej të realizonte një këngë pasi synoi të bëhej artiste./Prive.al

Artikuj të ngjashëm