Martohet Adelina Tahiri: I thotë po dashurisë dhe unazës super të shtrenjtë

By

Ditën e djeshme, Prive zbuloi se këngëtarja Adelina Tahiri po martohet.

Lajmi që erdhi si rrufe në qiell të pastër nuk ka dashur shumë të konfirmohet edhe nga vetë këngëtarja!

Tahiri e cila ndodhet në Vjenë të Austrisë ka konfirmuar propozimin përmes një postimi në rrjete sociale.

Me fokus në unazën e shtrenjtë me gur të madh diamanti, Adelina ka deklaruar: ‘Thashë PO!’.

Nuk është bërë e ditur nëse do ketë një ceremony të dasmës dhe nëse po, kur do të ndodhë një gjë e tillë.

Sidoqoftë, shumë urime Adelinës dhe partnerit të saj tani për tani, akoma misterioz! /Prive.al/

? I said YES

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Artikuj të ngjashëm