I kërkojnë ta modelojë hundën, Tayna ka një përgjigjje epike (FOTO)

By

Rep-artistja e njohur Tayna, së fundmi nxori këngën e re me Ledri Vulën e cila u pëlqye jashtëzakonisht shumë.

“AJE” ka arritur miliona klikime në youtube për pak ditë dhe mori shumë komente pozitive.

Pas këtij suksesi, artistja është duke mbajtur koncerte gjithandej ku ka shqiptarë, por në kohën e lirë është aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Tayna shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigjje në Instagram të cilën e përdorë shpesh.

Njëri prej ndjekësve i kërkoi ta modelonte hundën, dhe përgjigjja e saj ka qenë epike.

Më poshtë përgjigjja e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm