Martesa e Alketa Vejsiu në krizë?

By

Si çdo jave, Prive sjell të vërtetat dhe pavërtetat më të fundit.

Së fundmi është përfolur se moderatorja e dashur, Alketa Vejsiu po kalon në një krizë martesë.

Është e vërtetë apo jo? Materiali i mëposhtëm ua zbulon të gjitha detajet.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm