A e dëgjuat këngën e re të Adelina Berishës? (VIDEO)

By

“Loti im” titullohet kënga më e re e Adelina Berishës.

Këngëtarja e solli me videoklip projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar Irkenc Hyka dhe Petro Xhori, bashkëpunëtoret më të cilët punoi edhe në këngët e kaluara.

Ky projekt pason “Gabimi më i bukur” që pati goxha sukses.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende këngën e re, bëjeni tani./Prive.al

Artikuj të ngjashëm