Mario Dedivanovic humb familjarin si pasojë e koronavirusit

By

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram gjatë prillit, grimeri Mario Dedivanovic, zbuloi për ndjekësit e tij se në bashkëpunim me disa ndërmarrje kishte dhuruar qindra mburoja të fytyrës. Përveç kësaj ai zbuloi se xhaxhai i tij kishte rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe shpreh falënderimin më të madh për mjekët që po kujdesen për xhaxhain dhe të gjithë të prekurit.

Kurse sot ai ndau me ndjekësit lajmin e kobshëm, se xhaxhai i tij ka humbur betejën me koronavirusin.

Ai në postim ndan dhimbjen e tij dhe të familjes për xhaxhain e ndjerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm