Stupcat së shpejti në Klan Kosova

By

Ku janë Stupcat – aty ka të qeshura të pafundme, atmosferë gazmore dhe hare maksimale.

Për shumë vite me radhë Stupcat kanë sjellur shumë të qeshura në shoqëritë dhe familjet tona.

Treshja maestrale Stupcore – Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Mensur Safçiu kujdesen që çdo skeç të jetë i paharrueshëm.

E tani së shpejti do të transmetohet edhe në Klan Kosova dhe mos humbisni asnjë episod. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm