Çfarë po zihet mes Nora Istrefit dhe Ilir Beranit?

By

Prive merr vesh se Nora Istrefi dhe Ilir Berani do të jenë bashkëpunëtorë në projektin e ardhshëm.

Lajmi i mirë vjen pas nëj kohë të gjatë që kur Nora ka lansuar një projekt muzikor.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm