Manjola Nallbani në bikini – vë në pah fizikun e saj perfekt

By

Manjola Nallbani ka treguar edhe një herë se mosha është vetëm një numër.

Këngëtarja e famshme shqiptare, ka pozuar së fundmi në bikini dhe fotografinë e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Artistja e shumë hiteve vuri në pah format e saj super seksi dhe padyshim se mori një numër të madh pëlqimesh.

Përveç kësaj, ajo pati një përshkrim të gjatë madje falënderoi Zotin për çdo minutë që i jep frymë.

“Faleminderit ZOT per cdo minute qe me jep fryme. Si cdo njeri une kam filozofine time te jetes. Besoj qe njeriu eshte energji shpirterore dhe mendore e mbeshtjelle me trup.Ka qene gjithmone e rendesishme per mua qe kete energji ta perdor per te bere me te miren me veten time dhe njerezit qe perbejne boten time e jo ta shperdoroj ose ta kthej ne konkurs me te tjeret🙌🥰 Aaa kete te shtriren ne rere e kam akoma me qef”, ka shkruar ajo.

Projekti i saj i fundit muzikor është “Je fati im”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm