“Corona virusi” nuk është për shqiptarët! – Kjo është biseda që publikon Gashi!

By

Koronavirus është duke shqetësuar botën, pasi vdekjet janë duke u shtuar dhe numri i të infektuarve është duke u rritur.

Mirëpo reperi shqiptar me famë ndërkombëtare Gashi, ka pasur një diskutim me babain e tij rreth virusit, njofton Klan Kosova.

Gashi është i shqetësuar i thotë të atit se ‘Koronavirusi’ ka infektuar një person në New York vendi ku jeton edhe ai.

Ndërsa i ati tallet duke i thënë se “Koronavirusi nuk është për shqiptarë”.

View this post on Instagram

Talking to my dad

A post shared by GASHi (@gashi) on

Artikuj të ngjashëm