Cila është arritja më e madhe gjatë këtij viti e Labit?! (Video)

By

Labinot Tahiri është një ndër emrat më të komentuar të shtypit rozë gjatë këtij viti.

U përfol për inkuadrimin e tij në politikë por që aktualisht kjo nuk është prioritet për të.

Aktualisht Labi është duke finalizuar albumin e tij të ri si dhe ka xhiruar klipin e një balade.

Teksa në anën tjetër arritjen më të madhe këtë vit e cilëson pastrimin e qytetit të Ferizajit.

Artikuj të ngjashëm