Majki flet rëndë për ish të dashurën?!

By

Që prej ndarjes pas lidhjes disa mujore, një prej emrave më të pëlqyer të skenës muzikore viteve të fundit, Majk ka qenë relativisht i heshtur.

Ai nuk ka preferuar që pjesa pas ndarjes të ketë fokusin e madh të mediave dhe publikut dhe si rrjedhojë ‘material’ nga ai nuk ka pasur asnjëherë.

Por, një seri e postimeve së fundmi në InstaStory kanë ngritur dilema se mos i dedikohen asaj.

Refreni i famshëm i Kanye West ndaj Taylor Swift ‘I made that b*tch famous’ është ripërsëritur dy herë nga Majki.

Nuk dihet saktë se a i adresohet ky postim ish të dashurës e cila realisht famën në portale e ka fituar muajve të fundit falë këngëtarit përkundër tentativave të mëhershme

E në një tjetër postim, Majki është shprehur: ‘Pi ju vjen inati që skom inati më ta’ duke ngritur sërish pikëpyetje se kujt i dedikohen këto fjalë. /Prive.al/

161104095752

Artikuj të ngjashëm