Majki e Onati po rikthehen bashkë! Prive ju sjell prapaskenat

By

Tashmë edhe zyrtarisht është bërë e ditur që reperët e dikurshëm të TDS, Majki dhe Onat të hënën në ora 19:00 do publikojnë projektin e ri.

‘Le t’xhelozojnë’ mban emrin kënga që sjell bashkë dy djemtë pas disa vitesh.

Por, para premierës në fillim të javës së ardhshme, pak nga projekti mund të shihni e dëgjoni në Prive.

Gazetarja Maki Bajrami përcolli xhirimet duke ju sjellur prapaskenat përmes materialit të mëposhtëm ku mes tjerash dy artistët japin prononcimin e tyre për Prive.

Artikuj të ngjashëm